cau kucii.diky za suport.bylo nam cti delat vam predskokany;) snad jsme se nevideli naposledy.hell
Honzin/Klutz
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cau kucii.diky za suport.bylo nam cti delat vam predskokany;) snad jsme se nevideli naposledy.hell
Honzin/Klutz
Nazdar banda
Pridali sme 2 ukážky z nového CD, ak chcete tak si to vypočujte a poteší ak zanecháte aj dajaký názor.
Nech sa darí!!!
Zdraví bodycheck commando
hell chlapi nechcete si zahrat v listopadu na mejch narozkach?
co janko dame si doripacku:-))
at to hraje grind!!!
Parádička!
Já ďakujem Vám, hoši,a těšim se na drtikolovej riot na OEF!:)
Já musím,říct,že mě se to líbí jak cyp.a jestli je zkreslení kytary ohrané,na to já říkám NO a CO!!Tlačí to jak prasopes.Výborné.Vokály v těch nových super,všetko je naozaj super!!:-))
Servus draci.
Co říci k novým songům,furt vás chválit nemůžu :-)
Je to dobře vysypanej chlív s extrémním tahem na branku!!!Škoda jen zvuku kytary,ten se mi nelíbí, respektivě už je to moc ohrané zkreslení,které je dneska slyšet všude.Takže to co bych mohl strhnout za kytaru,zase doplňuje basa,ta je super nazvučená.Bicí a vokály tam je to bez debat!!!
Suma sumárum - masný matroš - nekompromisně dávám 8,5/10 :-)
Ať se daři,vaše Vajico :-)
Včera v Kainu jste byli super!!
Ty voe rád bych , ale jsem v rachotě . Máme noční prodej do 22:00 ...kuvy vyjebaný :-)
zdrc kamaradi , tak nové songy jsou super , tlačí to jak pras !!!!!