Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kdy zase budete live?
Nové nahrávky mne moc potěšily! Díky za ně!
Pozdrav pro "bubna" od Mojmíra (kdysi Praha)!
Strýček Vladimír mi dal Vaše CD - SUPER!!
Ať Vám to hraje !!! Pozdro
Čau ! Moc se mi líbila vaše muzika, ale byla zamžená ozvučením. Těšíme se na vás do Ražic na Rockem proti rakovině. Ruman
Nazdar chlapy, těšíme se na Vás, až si zahrajem v Písku v Uhelně. Rumman KEYS
Bomba Boule na Bandzonu! Těším se na nový Ep a zdravím všechny!!! Zdovolením jsem přihodil do zpřízněnejch protože máme v novým projektu Romana Doležala a rádi by jsme tam měli i Beránka a třeba i další z vás :-)) mějte se ahoj Štěpán Halla