Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blue Fire heavy-metal / Hlinsko

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Prohlášení

Po dlouhé odmlce vám přinášíme nové informace o dění v kapele. S politováním oznamujeme, že po dlouhodobých problémech, zejména častých personálních změnách na postu zpěváka, jsme se rozhodli činnost Blue Fire ukončit. Jako rozloučení jsme zvolili návštěvu nahrávacího studia, abychom natočili skladby, na kterých jsme pracovali poslední dva roky. Jedná se o šest nových songů a dvě naše starší písně v nové podobě. Na nahrávce s námi spolupracovalo také několik hostů. Tímto bychom rádi poděkovali Veronice Krejčové, která se zhostila vokálů, Lídě Hájkové, která několik skladeb obohatila houslemi, Jiřímu Pospíšilovi za doplnění skladby Delirium tremens klávesami, Mildovi Gregorovi za texty k songům „Mafie“ a „Trocha planých gest“. Naše velké díky náleží také Petru Žaloudkovi, který se na nahrávce ujal zpěvu, děkujeme.

 

Nahrávku si můžete poslechnout či stáhnout výše v playlistu. 

Děkujeme všem, kteří nás po dobu našeho působení podporovali.

 

Za Blue Fire

Tomáš Bukáček, Ivo Slavíček, Petr Zíb, Jarda Zdražil


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Atrey


Bez profilu

Zdravím,
předpokládám, že znáte Atrey :-) ;-)

MetalGate Massacre


Bez profilu

Registrujte se do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

Zobrazit všechny názory »