cus..tak co jak se hralo na blivajzu??drobek
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cus..tak co jak se hralo na blivajzu??drobek
Zdravíme! V playlistu na našem profilu ted nově najdete celé nové demo k poslechu, budem rádi když poslechnete ;-) KH!
----
čus chlapi....bude v pátek nějakej a parát na basu na kterej bych mohl hrát ???
čau!!
28.9 HUHU BAR(Chomutov): NOT! (CZ) a CRIIITS( ŠPANĚLSKO)...start: 20:00..vstup: do 80,-
zatim piSS
P.S.: aktualizovala jsem si teda galerku no;-)
heeej nazdar spinaku:D..tak prej s ondrou prijedem..tesime se..
vim o tom, dík za pozvání. Určitě se ukážu ;)
letak mate na mejlu.:)
to neni přehnaná chvála!myslim, že to bylo celkem vydařený!haha..to je i tim altánem.. proto tam byla ta plachta aby ten zvuk byl o něco lepší, ale nevim jestli se výsledek zdařil..no, o něco málo snad jo:-)hale já bych se stavila spíš 22.11. protože bych se ráda podívala na DISNEY.protože mám takovej pocit, že tady ani 26.9. nebudu.. hale já nemám ty tendence se fotit:D ale když někde něco najdu, tak jo no.sem hodim novou fotku a možná si vzpomeneš..
tak s FASTERATU jo????noooo..tak to je čupr!pekelníci jedni!!!to budu ráda, až to bude ke koupi!
óóóóóóó!!!jsem fakt moc ráda, že sem vás po dlouhý době slyšela!!!ikdyž je škoda, že v altánu je na prd akustika..ta plachta tomu moc nepomohla, ale lepší něco než nic že:-)já sem tě chtěla chytit a koupit si cd a hodit tu slibovanou řeč, ale furt sem tam tak poletovala ze stanu do altánu a podobně, pak vy ste někde byli..ikdyž ste teda byli ve film stanu,hehe..a nebo je taky možnost!že si mě nepoznal haha!:Dale ne!fakt to bylo suprový.. hlavně koukat ty na ty reakce lidí, ale to by bylo na dlouho rozebírat..
oká.čekám na nejaky vyjádření kapely Demarche,a můžu dělat nejakou propagaci.tak pak nějakou pošlu.zatial.