BLU-82/B - Názory | Bandzone.cz

BLU-82/B crust-punk / Děčín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Furt jen utíkam (2013)
    Nezařazeno
  • Nechcem (2013)
    Nezařazeno
  • Neotacej se (2013)
    Nezařazeno
  • Oceán plastu (2013)
    Nezařazeno
  • Svoboda (2013)
    Nezařazeno
  • Loutky (2013)
    Nezařazeno
  • Zhoubný plán (2013)
    Nezařazeno
  • Do nebe ne (2013)
    Nezařazeno
  • Svoboda (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Neni čas musí to sypat (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Do nebe ne (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Vlad naražeč (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Nechcem! (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Zhoubný plán (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Thrash vs trendy emo (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Loutky (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Držíme se statečně (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Defekt mozku (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Slunce (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Budoucnost (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Špínovka (zkušebna 2010)
    Nezařazeno
  • Člověk (zkušebna 2010)
    Nezařazeno
  • Komando útočí (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno
  • Defekt mozku (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno
  • Neni čas, musí to sypat (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

kofola.citrus

čau!!
28.9 HUHU BAR(Chomutov): NOT! (CZ) a CRIIITS( ŠPANĚLSKO)...start: 20:00..vstup: do 80,-

zatim piSS

P.S.: aktualizovala jsem si teda galerku no;-)

kofola.citrus

to neni přehnaná chvála!myslim, že to bylo celkem vydařený!haha..to je i tim altánem.. proto tam byla ta plachta aby ten zvuk byl o něco lepší, ale nevim jestli se výsledek zdařil..no, o něco málo snad jo:-)hale já bych se stavila spíš 22.11. protože bych se ráda podívala na DISNEY.protože mám takovej pocit, že tady ani 26.9. nebudu.. hale já nemám ty tendence se fotit:D ale když někde něco najdu, tak jo no.sem hodim novou fotku a možná si vzpomeneš..
tak s FASTERATU jo????noooo..tak to je čupr!pekelníci jedni!!!to budu ráda, až to bude ke koupi!

kofola.citrus

óóóóóóó!!!jsem fakt moc ráda, že sem vás po dlouhý době slyšela!!!ikdyž je škoda, že v altánu je na prd akustika..ta plachta tomu moc nepomohla, ale lepší něco než nic že:-)já sem tě chtěla chytit a koupit si cd a hodit tu slibovanou řeč, ale furt sem tam tak poletovala ze stanu do altánu a podobně, pak vy ste někde byli..ikdyž ste teda byli ve film stanu,hehe..a nebo je taky možnost!že si mě nepoznal haha!:Dale ne!fakt to bylo suprový.. hlavně koukat ty na ty reakce lidí, ale to by bylo na dlouho rozebírat..

Medy

oká.čekám na nejaky vyjádření kapely Demarche,a můžu dělat nejakou propagaci.tak pak nějakou pošlu.zatial.

1 2 3 4 5 681013162024293337404244 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58