no já čekám na ty reporty, ale jestli je to teda na knížku,tak si klíďo píďo počkám na knížku, my ti j tady u nás vytiskneme/vydáme. :) GS
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no já čekám na ty reporty, ale jestli je to teda na knížku,tak si klíďo píďo počkám na knížku, my ti j tady u nás vytiskneme/vydáme. :) GS
ha mam vás!!!
http://kuchs.rajce.idnes.cz/CGS_no.1/
apr fotek picikundfy : jdu spat!
kazdopadne dorazime s kadusem spolecne...hele ten mi rikal ve 4 a ty zas v 5 tak v kolik?a kolik budete chtit na beno?
ok ok tak hele ja se na net moc casto nedostanu tak at mi da vedet nekdo kdo ma na me tel. ales nebo zdenek ju?a jak ti dupou kralici jinak?:)slysela jsem jak vas nazi vykourili slzakem...
Zdarec
Paráda, díky. Už se těšíma na setkání a pokec.
Zdarec
Moc se mi tolíbí kluci!!!!!
Mějte se fajn.
Johan
Tak jsem akorad přijel dom z výletu. Moc mě sere že jsem nemohl předvést své umění ve Vlašimi kvůli pár hloupým lidem. Tak snad někdy v brzké době se vypravíme na ono místo znovu a potěšíme vás naší muzikou. Zdencek BLU-82/b
ahoj Rendo mam na tebe prosbu chci se zeptat jestli by pro me i pres to,ze se na me ales vyprdl bylo misto v aute do toho Rakovnika, pristi patek.na beno samozrejme pridam,nemam se tam jak dostat,musela bych jinak 50krat prestupovat...dik Kata
Zdarec,jojo,29.5 to teda plati,jeste bude mastit kapela Resurgo,crust/punk z Brna,toz zatim vse,naky blizsi info poslu az se bude presne vedet co a jak!!Zatal cus!!Albi