BLU-82/B - Názory | Bandzone.cz

BLU-82/B crust-punk / Děčín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Furt jen utíkam (2013)
    Nezařazeno
  • Nechcem (2013)
    Nezařazeno
  • Neotacej se (2013)
    Nezařazeno
  • Oceán plastu (2013)
    Nezařazeno
  • Svoboda (2013)
    Nezařazeno
  • Loutky (2013)
    Nezařazeno
  • Zhoubný plán (2013)
    Nezařazeno
  • Do nebe ne (2013)
    Nezařazeno
  • Svoboda (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Neni čas musí to sypat (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Do nebe ne (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Vlad naražeč (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Nechcem! (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Zhoubný plán (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Thrash vs trendy emo (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Loutky (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Držíme se statečně (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Defekt mozku (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Slunce (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Budoucnost (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Špínovka (zkušebna 2010)
    Nezařazeno
  • Člověk (zkušebna 2010)
    Nezařazeno
  • Komando útočí (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno
  • Defekt mozku (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno
  • Neni čas, musí to sypat (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Suri

kazdopadne dorazime s kadusem spolecne...hele ten mi rikal ve 4 a ty zas v 5 tak v kolik?a kolik budete chtit na beno?

Suri

ok ok tak hele ja se na net moc casto nedostanu tak at mi da vedet nekdo kdo ma na me tel. ales nebo zdenek ju?a jak ti dupou kralici jinak?:)slysela jsem jak vas nazi vykourili slzakem...

Zdencek

Tak jsem akorad přijel dom z výletu. Moc mě sere že jsem nemohl předvést své umění ve Vlašimi kvůli pár hloupým lidem. Tak snad někdy v brzké době se vypravíme na ono místo znovu a potěšíme vás naší muzikou. Zdencek BLU-82/b

Suri

ahoj Rendo mam na tebe prosbu chci se zeptat jestli by pro me i pres to,ze se na me ales vyprdl bylo misto v aute do toho Rakovnika, pristi patek.na beno samozrejme pridam,nemam se tam jak dostat,musela bych jinak 50krat prestupovat...dik Kata

Gurrip

Zdarec,jojo,29.5 to teda plati,jeste bude mastit kapela Resurgo,crust/punk z Brna,toz zatim vse,naky blizsi info poslu az se bude presne vedet co a jak!!Zatal cus!!Albi

1 2 3 4 5 68101316192225283032 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42444648505254 55 56 57 58