Black Sabbath Dio Tribute - O kapele | Bandzone.cz

Black Sabbath Dio Tribute heavy-metal / Prostějov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • CHILDREN OF THE SEA
  Nezařazeno
 • I
  Nezařazeno
 • TIME MACHINE
  Nezařazeno
 • CHILDREN OF THE SEA - live
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Doprovodný zpěv, Syntezátor / Sampler
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Ostatní a podrobné aktuální info o kapele najdete na našem odkazu viz. Oficiální stránky v sekci Kotakty a odkazy

NEBOJTE SE KONTAKTOVAT!  I PŘES SVĚTOVÉ ÚSPĚCHY JSME MUZIKANTI HRAJÍCÍ ZA VELICE ROZUMNOU CENU. HRAJEME OSLAVY A NAROZENINY TĚM PRAVÝM SABBAŤÁKŮM, KTEŘÍ SI TO ZASLOUŽÍ! JSME SCHOPNI DOHRÁT KE KONCERTU BLACK SABBATH DIO TRIBUTE I V SESTAVĚ MEN IN BLACK (www.meninblack.cz) + ZPĚVAČKA RONNIE - V ROCKOVÉM STYLU - CELÝ VEČER.

Bio a historie

Kapela

Black Sabbath DIO Tribute je skupina pěti muzikantů z Olomouckého kraje v projektu s výběrem nejznámějších skladeb hudební formace Black Sabbath s legendárním frontmanem Ronnie James Diem (Heaven and Hell). Hlavním záměrem je co nejvěrněji naživo připomenout jejich slavné období a fanouškům (i sobě) vytvořit příjemný a nezapomenutelný zážitek se vzpomínkou na tohoto nejslavnějšího amerického metalového zpěváka s italskými kořeny, který ve věku nedožitých 68 let podlehl těžké nemoci († 16.5.2010, Houston, Texas, USA). Těšit se samozřejmě můžete i na písně jeho kapely DIO. No a bez Ozzy-Sabbatovek, to by prostě nešlo! Nějaké ukázky, jak to naší kapele zní, najdete v sekci  VIDEO nebo AUDIO. Oficiální vznik naší kapely se datuje k 16.5.2013 na Ronnieho počest, věčnou slávu a k boji proti rakovině. (Neberte to prosím jako levné gesto, kdo zažil, pochopí). Těšíme se na skvělou společnou atmosféru a přejeme příjemný zážitek. 

Hrají:

 • Zpěv (lead vocals) - Radek "METAL" Zapletálek (Ronnie James Dio)
 • Kytara (lead guitar) - Tomáš "TOM_Y" Vrba (Tony Iommi)
 • Baskytara (bass guitar) - Petr "SISEK" Jedlička (Geezer Butler)
 • Bicí (drums) - Pavel "KROPÁČEK" Waischorn (Vinny Appice + Bill Ward)

Doprovodný vokál a syntezátor (vocals + keyboards) - Veronika "RONNIE" Vrbová (Geoff Nicholls)

(Nicholls nebyl považován za oficiálního člena skupiny a často byl na koncertech nucen hrát ze zákulisí kvůli údajným estetickým záměrům, ale podílel se na napsání mnoha skladeb a zůstal s Black Sabbath i ve všech následujících sestavách. Později byl uznán jako oficiální člen Black Sabbath. Na klávesy na koncertech mimo scény doprovázel i Scott Warren (2007-2010)