Black Rose - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Black Rose rock-classical music / Prostějov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Apocalypsa
  Nezařazeno
 • Černá růže
  Nezařazeno
 • Kouř do očí
  Nezařazeno
 • Půlnoční linka
  Nezařazeno
 • Dál se mnou pojď
  Nezařazeno
 • Sen o zítřku
  Nezařazeno
 • Perské Nocturno
  Nezařazeno
 • Němé odcizení
  Nezařazeno
 • Pár návratů
  Nezařazeno
 • Zahoď starý lásky
  Nezařazeno
 • Dál se mnou pojď - live
  Nezařazeno
 • Černá růže - live
  Nezařazeno
 • Na malou chvíli stůj
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Black Rose je rockové seskupení 3 muzikantů (kytara, baskytara, bicí) a zpěvačky, hrající žánrově pestrý a bohatý repertoár uspokojující jak "zábavové", "koncertní", tak i podle potřeb plesové" publikum.

Kapela sází na hráčskou virtuozitu, kvalitní zvuk i světla a v neposlední řadě na věrné podání převzatých skladeb, u nichž se snaží repertoárově orientovat lehce jinými směry než ostatní kapely.

Proto výraz Black Rose tvoří z velké části zpěvačka Eva, na jemímž zpěvu je postavena většina skladeb interpretovaných skupinou. Také používání počítačových midi "podehrávek" ozvláštňuje celkový hudební projev a tvář Black Rose.

V současné době věnuje skupina pozornost také vlastní tvorbě a vydává své první album - černá růže

Bio a historie

Kapela

 

>> E v i č k a - zpěv

Zpěvačky bývají vždycky tak trochu na "permanentním lovu mužů" a ani Evička není vyjímkou. Zvláště v případě, když ji v tomto ohledu kapela nijak neomezuje a ona tak není nikterak citově poutána k žádnému z jejích členů. To částečně souvisí s jejím "talentem" využívat své životní partnery a také s totální absencí jejího sociálního cítění. Kromě zpěvu ovládá hned několik hudebních nástrojů, ovšem kromě kytary. Nikdy by nemohla pracovat s dětmi a také se tomuto pracovnímu zařazení úspěšně vyhýbá. Vše "nej" k narozeninám jí přejeme 11. ledna, Štědrý den je zároveň dnem jejích jmenin.

>> S a š a - kytary

člověk, který se zbytečně nezabývá přílišným cvičením na nástroj, proto u něj také nemůže dojít k "přetažení" šlach na předloktí levé ruky, jako se to běžně stává ostatním členům kapely. Na druhé straně je to ovšem člověk velmi zručný a pracovitý, jeho životní krédo je - "My Job Is My Life...!!!". Jeho rozhodná povaha a vždy jednoznačný - zásadní postoj pomohly vyřešit již nejeden spor a vnitrokapelní rozepři. Alexandr má narozeniny 4. března a svátek 27. února

>> V í ť a - baskytara, zpěv

Nejmladší člen skupiny, benjamínek v muzice i životních vztazích a v životě vůbec. Podobně jako Saša a Lukášek nepůsobí kromě Black Rose v žádném jiném hudebním seskupení. K jeho zálibám patří zemědělský - vesnický život a s tím spojený chov domácího zvířectva. Je milovníkem hanáckého folklóru. Jako baskytarista působí na místní scéně již několik let. 7. listopadu slavíme (my komunisté) VŘSR a tím i Víťovy narozeniny, na jeho svátek musíme počkat až do 21. července

>> H o n z í k - bicí

V porovnání s minulým bubeníkem nemá společné ani jméno ani příjmení, snad jen to, že taktéž nehraje v žádném jiném hudebním uskupení. Je bohužel manuálně velmi nezručný, nerozumí „autařině“, jediná činnost, kterou ovšem zvládá s excelentní rychlostí, je stavba bicích. Stejně jako jeho předchůdce je nejstarším členem kapely. Jelikož díky zápornému vztahu k automobilismu a autům vůbec nevlastní řidičský průkaz, může si téměř na každé akci dopřát alkoholu co hrdlo ráčí. Honzu najdeme v kalendáři 24. června, narozeniny (radši neříkat, kolikáté...) slaví 1. srpna.