Cože? To víte že vás mezi oblíbenýma kapelama, bez vás bych se asi já sám rozpad. Bohužel do mojí Top dvacítky jste se nevešly, protože před váma je ještě ebola, ušní katar, prasečí mor, difretace kostní dřeně a ještě nějaký pohlavní choroby. Za váma je mnoho dalších chorob i kapel.






