Big Yellow Day - Úvod | Bandzone.cz

Big Yellow Day grind-death / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Cabin Cancer
  Nezařazeno
 • Dr. Panzerfaust
  Nezařazeno
 • Enemy Of My Enemy
  Nezařazeno
 • Okinawa
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Tý jo…!!!

 

Tý jo…!!!

23. 12. 2008 jsme naposledy aktualizovali. Bubeníka zatím stále hledáme, ale zároveň také nadále cvičíme a tedy EXISTUJEME! Vy kteří jste na nás zapomněli, tak si koukejte rychle vzpomenout a Vy, kteří jste na nás nezapomněli se máte na co těšit. I když bubeníci byli asi vyhubeni, nebo co, stále pokračujeme a připravujeme staronový materiál! Takováto nekoncertní přestávka má ale i své výhody. Víc jsme přemýšleli a tak se vynořovaly větší a větší myšlenky, které mají jen a pouze jediného jmenovatele – Nás & Vás.

Samozřejmě došlo k personální změně a naším novým členem se stal Víťa Banjo Benek (Drakkar, Chirurgia, Flám, Rawell) Trochu jsme restrukturalizovali celý band a nyní opravdu tvrdě makáme. Zítra na Vás připraveni samozřejmě nebudeme, ale jednoho dne, jednoho dne BUDEME.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

grindcorizer

ahojte lidi,mám malou novinku. s alexandre (ROT) jsme se pustily do duo projektu. kytara je už nahraná. teď jen musím nahrát bicí a oba udělat zpěvy.tak snad to bude nášlap.název už máme a momentálně nám kreslí logo jeden můj dlouholetý francouzský kámoš.brzy to vyvrhnem

Zobrazit všechny názory