Bez Přísad - Úvod | Bandzone.cz

Bez Přísad acoustic / Rožnov pod Radhoštěm

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Masky
  Nezařazeno
 • Jetel
  Nezařazeno
 • Černými sazemi
  Nezařazeno
 • Lítám
  Nezařazeno
 • Chobotnice
  Nezařazeno
 • Všechno je fajn
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Začínáme zase domlouvat koncerty! :)

(Upraveno: )

Je už to pár let, co jsme mohli jen žvýkat Jetel na louce plné plevele a malovat na dlani a na duši Naději Černými sazemi. Ale jsem moc rad, že můžu říct, ze Slepice povstává z popela na rozpálené střeše a Pavouk vyráží na svém pianu opět do světa. Odložili jsme Masky a Předsudky, složili jsme do kufru touhy a smutky a teď už nás zase unáší proud a Všechno je fajn. V tomhle Pohádkovém čase, kdy Narcisy rostou v každé zahradě, co potkáváme a louky se brzy začnou bělat Kopretinami, začínáme opět domlouvat koncerty, a tak se nejspíš hodně brzy setkáme Na baru, dáme si Kafe a bude nám na chvíli Putna, co bude zítra. Těšíme se moc!

První koncert po celé té době se odehraje 14.5.2022 v Brně, v hippie ráji jménem Duck bar na Kaménce. Přijďte se s námi podělit o tu radost! :) 

Bez Přísad

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Míra Vondrák

Ahoj BÁRO a ZDEŇO,poslechl jsem si Vaše písně a je to paráda! Z pomalejších věcí mě zaujala CHOBOTNICE. Projel jsem si i Vaše koncertní videa kde mě oslovily zejména rychlejší věci - MASKY,NEONARCISMUS,KOPRETINA a PŘEDSUDKY, ve kterých z Vás sálá energie,což je fajn,protože se přenese na diváky a vytvoří pak dobrou atmosféru Vašich koncertu,zpěv v nich je syrový a silný natolik,že skladby vyznívají v podstatě rockově a klidně by snesly i občasné přizvání elektrické kytary,jinak však Vaše kytary jsou moc hezké a flétna je velice příjemným a vítaným zpestřením.Opomenout nesmím ani výborné texty.
At' se Vám daří a snad se někdy potkáme na koncertě - Míra.

Bez profilu

Baruš a Peťa

Ahoj Barčo, nevím zda si nás ještě pamatuješ, ale my jsme si na vás nedávno s Peťou vzpoměli, protože jsem našla telefoní čísla které jste nám dávali když jste u nás nocovali tak mě napadlo zkusit vás najít tady a podařilo se ale našla jsem pouze tebe =) tak by nás akorát zajímalo jestli ste pro nás slžili tu písničku jak ste slíbili =) =D . Měj se hezky Baruš a Peťa barmani z Hranic

Zobrazit všechny názory