Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bez not Praha folk / Praha

„Petr Feikl viz https://bandzone.cz/feikl“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Tebe Buh mi dal 1 048 ×
  • Mym dnum 692 ×
  • Bonaparte prechazi Ryn 531 ×
  • Holka copata 607 ×
  • Podzimni 510 ×
  • Pro Milenu 376 ×
  • Usmev na dobrou noc 299 ×
  • Znam tvuj snar 305 ×
  • Vanocni 273 ×

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Petr


Bez profilu

Kdysi vyšla kniha pana Jiřího Vondráka, Legendy Folku, prodávali jí běžně v knihkupectví asi za 565 kc, jsou tam uvedeny zajímavé fotografie, včetně různých státních představitelů i samozvaných nebo státem přidělených, hudebních kritiků, prostudujte si takovouto knihu !!!

Petr Feikl


Bez profilu

Nyní mám připravenu skladbu pro Monacký knížecí pár, nádhernou dvojici, je to pro knížete Alberta II a jeho chot, Charlene, která svému muži, porodila dvojčata, vůbec nevím, kdy se jim ratolesti narodily, nicméně z toho důvodu, že podle informací, z časopisu Rytmus života, který jsem si zakoupil,dávám skladbě dva názvy, možná i připravím dvě verze této skladby. Prorože následníkem trůnu má přednost mužský potomek, který se jmenuje Jacques, pro něj se skladba jmenuje Zlaté svítání a pro dcerku, které dali jméno Gabriella, pro ní mám připraven název této skladby , Oslavná !! Fotografie této nádherné události, knížete Alberta a jeho ženy Charlene, a také , když dělostřelectvo někde ve Francii střílí na počest sourozenců salvy, jsou v tomto časopisu,článek o Albertově rodině , je uveden Letem Světem, uveřejněny také. časopis je oficielně vydán, v Ceské republice. Zajímavé je , z jakého důvodu se francouzské mužské jméno Jacques, tady přirovnává , k českému Jakubovi ?? Vysvětlí to někdo ?

Petr


Bez profilu

Zmýli se, člověk, který zaznamenal, že festival Doubraba Brána, kterého se zůčastnila skupina Bez not Praha, který uvedl, že termín konání tohoto festivalu byl v roce 2010. Je to nepravdivá informace, festival , kde členové kapely , tehdy ve složení, Petr Feikl, kytara, zpěv, Petr Pazderský, mandolína, Markéta Kočí, housle a Zbyněk Spálenka, kytara, zpěv. Na fotografiích, které fotografoval nějaký člověk, jsou snad na internetu pod názvem ještěrka marcelka, nebo nějak podobně, ve spojitosti s tímto festivalem a sestava Bez not , tehdy z pohledu diváků, hrála,zcela vlevo , Zbyněk Spálenka,od něho vpravo, Petr Pazderský,mandolína, dále stojí Petr Feikl, kytara, zpěv a ůplně vlevo hraje Markéta Kočí, s houslemi.

Zobrazit všechny názory »