Bezestopy - Názory | Bandzone.cz

Bezestopy grunge-ska / Hrušovany u Brna

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Cirkus
    Dneska se mě nechce vůbec nic
  • Nerozumím
    Dneska se mě nechce vůbec nic
  • Zmije
    Dneska se mě nechce vůbec nic
  • ČeskosLove'n'Ska
    Dneska se mě nechce vůbec nic
  • Bojim se, bojim...
    ...i drobná poranění nutno ošetřit
  • Jarní
    ...i drobná poranění nutno ošetřit
  • Ráno z Istanbulu
    ...i drobná poranění nutno ošetřit
  • Přání
    ...i drobná poranění nutno ošetřit
  • Pomijivá
    ...i drobná poranění nutno ošetřit
  • Deštivá
    ...i drobná poranění nutno ošetřit
  • I drobná poranění ...
    ...i drobná poranění nutno ošetřit
  • Nerozumím - Live
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

fantomas

DEJTE SEM NĚCO NEBO CO A CO SE U VÁS DĚJE???

Kissaten

Je to fakt zajímavé.. :)
A můžu se zeptat... Písnička jarní... Ten text je takový ze srandy? xD ...
Ale jste fakt dobří... Jen škoda že nejste z okolí Opavy... Nechystáte se tam někdy? :)
Napiste na mail:
kissaten@seznam.cz
Děkujuuuu moc! .)

Sakumprásk

Zdravíme synci!
Až teraz žech si všimnul , v novinkách , že nás tímto takhle propagujete a za to jsme vám hoooodně moc VDĚČNí. . děkujeme:)moc si toho vážíme a jsme velmi překvapení , že ještě existujou vůbec nějaké takové kapely které dokážou tak hezky podpořit i jinou kapelu:)ještě jednou moc DĚKUJEME . . .na pálení čarodějnic se určitě potkáme tak doufáme že spolu cosik vypijeme:D i třeba pokuříme:) měj te se moc hezky a at vám to šlape:)za Sakumprásk - Dzidoš:-)

After 25

Ahoj Vaclavkoo, slivka by mela byt v pondeli a zadne brak, pakne domaci palenka, tak se tes a jestli jsi sofer kapely, tak si radej shanejte novyho, bo ti to oci vypali:-)))Jste ve spriznenych

Bez profilu

llada

Skladbičky jsou velmi libé. Moc se těším na CD!!!