fantomas
DEJTE SEM NĚCO NEBO CO A CO SE U VÁS DĚJE???
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
DEJTE SEM NĚCO NEBO CO A CO SE U VÁS DĚJE???
...JJ díky ;)
Je to fakt zajímavé.. :)
A můžu se zeptat... Písnička jarní... Ten text je takový ze srandy? xD ...
Ale jste fakt dobří... Jen škoda že nejste z okolí Opavy... Nechystáte se tam někdy? :)
Napiste na mail:
kissaten@seznam.cz
Děkujuuuu moc! .)
Zdravíme synci!
Až teraz žech si všimnul , v novinkách , že nás tímto takhle propagujete a za to jsme vám hoooodně moc VDĚČNí. . děkujeme:)moc si toho vážíme a jsme velmi překvapení , že ještě existujou vůbec nějaké takové kapely které dokážou tak hezky podpořit i jinou kapelu:)ještě jednou moc DĚKUJEME . . .na pálení čarodějnic se určitě potkáme tak doufáme že spolu cosik vypijeme:D i třeba pokuříme:) měj te se moc hezky a at vám to šlape:)za Sakumprásk - Dzidoš:-)
Ahoj Vaclavkoo, slivka by mela byt v pondeli a zadne brak, pakne domaci palenka, tak se tes a jestli jsi sofer kapely, tak si radej shanejte novyho, bo ti to oci vypali:-)))Jste ve spriznenych
tramtadadaaaa a je to tady
http://picasaweb.google.cz/Ingamosh…
:)
mate peknou hudbu:-)
Skladbičky jsou velmi libé. Moc se těším na CD!!!