pozdrav
Zdravim Vás
Dověděl jsem se o této stránce a rozhodl jsem se s vámi podělit o některé věci.V podstatě to nikdo z mého blízkého okolí až na vyjímky neslyšel.Snažim se dělat jakous takous"muziku" pomocí jednoho nejmenovaného programu v podstatě je to velice jednoduchý program a asi každý kdo ho zná hned bude vědět.Věci které uslyšíte si dělám sám pro sebe a tak jak se to líbí hlavně mě.Takže jestli to není správnej hip-hop je mi to upřímě jedno.Těšim se na vaši kritiku a snad i nějakou pochvalu.Přeji pěknou zábavu při poslechu BQ




