nech si svý názory pro někoho kdo o ně stojí....náhodou to instro je přehnaný..dalo by se do něj pořádně zajebat....třeba ňákej diss na tebe PhysX :D
Bez profilu
LOMBARDO
PROČ ZABÍRÁŠ MÍSTO NA TOMHLE SERVERU
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
PROČ ZABÍRÁŠ MÍSTO NA TOMHLE SERVERU
SRáááááči smaž toO!!!
kabrna poichop ty jsi jenom malej mental a tohle neni tvoje proto az te potkam tak ti tu hubu fakt rozsekam ty mrdkoo!!!!!
Hezky kabi!!! Kdypak si delal ten beat ty beatmakre??? nemyslis ze to delal nekdo jinej???
nech si svý názory pro někoho kdo o ně stojí....náhodou to instro je přehnaný..dalo by se do něj pořádně zajebat....třeba ňákej diss na tebe PhysX :D
ne! pomahal mu s tim někdo. SRY je to shit!
jej pekny si delal sam??