Beast Art - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Beast Art metal-metal / Uherské Hradiště

„Hledáme zpěváka!!! www.facebook.com/beastart1“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv, Scream
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela Beast Art vznikla nejdříve jako myšlenka v hlavě zpěváka Honzy, jenž si díky inspiraci na Festivalu Rock for people uvědomil, že bez muziky to nejde a sen mít kapelu nelze jen tak hodit za hlavu.Po návratu z RFP proto začal přemýšlet jak co nejrychleji a přitom dobře poskládat ty správné lidi do projektu,nepřemýšlel dlouho a ihned kontaktoval Romana(Kytara) a Dominika(Bicí), kteří s ním působili již v předchozích projektech The Ents a Dorocka. Po domluvené první schůzce si řekli, že to zkusí a začnou tvořit vlastní písně v tvrdé Hard Core skořápce, jenž se ovšem rozbila ihned jak se přišlo na to co jednotlivým členům sedí a dala tak vzniknout novému nelehko zařaditelnému žánru. Tvorba se ustálila po příchodu bubeníka Víti, takže se začátek nynější tvorby dá datovat k létu 2012.

Ikdyž si Honza vzal hlavní slovo v kapele, usoudil po čase, že bez kompromisů nelze úspěšně pracovat a tak se tvorby ujali všichni jako jeden muž. Díky tomu teď  vznikají nové songy, které jak všichni doufám zapějeme do světa s příchodem teplého počasí a předvedeme vám naživo, jáké že to bestie se v nás ukrývají ! Texty písní jsou převážně v českém jazyce a tak budete moct naslouchat skrytým významům uvnitř, díky nimž se chytíte za srdíčko, ale i chopíte zbraní slova, která chladí a zároveň hřejí a pravdu podávají opatrně tak, aby jste museli hledat v hloubkách a přitom ji měli na dosah.

Beast Art Vás vtáhne jako pařát ze záhrobí a ze svých spárů již nikdy nepustí, Beast Art je tu jen pro Vás pro milovníky našlapané hudby. Každý fanoušek se stane válečníkem našich řad a až bude naše armáda veliká, změníme svět k lepšímu. Naší zbraní bude pravda skrytá v melodiích a vaše podpora!