Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Benjaming's Clan folk-rock / Trutnov

„22.11.2019 Trutnov || UFFO“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Banjo, Dudy, Akordeon

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Členové Clanu a nástrojové obsazení: 

Olda - basová kytara, back vocal
Kuba - vocal, kytara
Lukáš - skotské dudy, akordeon, irské banjo
Mates - bicí nástroje, back vocal, klávesy
Honza - mandolína, irské fujary, trumpeta, klávesy
Barča - housle, back vocal
Linda - housle, back vocal

Bio a historie

BENJAMING'S CLAN
-Celtic pop rock-

Benjaming’s Clan vznikl v roce 2013 jako pokračování kapely Benjaming Band, který byl založen v roce 2002.

Naše tvorba je ovlivněna keltskou hudbou, do toho všeho patří naše punk-rockové kořeny, drtek folku, popu a tím vzniká neotřelý styl, který nazýváme celtic pop rock.
K hudbě Benjaming’s Clan neodmyslitelně patří dudyhousle, banjo, akordeon, whistle a několik dalších hudebních nástrojů.

V roce 2002 kdy vzniká kapela Benjaming Band, je základ čistě rodinného formátu. V kapele spolu hrají tři synové s tátou a vydávají se na společnou hudební cestu. Během existence kapely Benjaming Band nám vyrostl bubeník Máťa do puberty, který s kapelou začínal hrát v osmi letech, starší bratři, kytarista Kuba a dudák Lukáš našli své první lásky, vypili své první pivo a dospěli. A táta basák Olda, tak ten začal prožívat svou druhou pubertu.

Začátkem roku 2013 Benjaming Band ukončuje svou činnost a kapela přibírá další hudebníky. Tímto se otevírá nová éra kapely a ta s sebou přináši odklonění od elektrických k akustickým nástrojům, změnu názvu kapely na Benjaming’s Clan a změnu stylu celtic punku na CELTIC POP ROCK.

Mají za sebou hraní ve Finsku, Německu, Polsku, Rakousku, Slovensku a samozřejmě v ČR. Odehráli tři koncerty s Divokým Billem v rámci jejich turné. Dále vystupovali na festivalech Rock for People, Trutnov open air, Pod parou... Ještě jako Benjaming band byli na TV Óčku a ČT2 v Noci s Andělem. Nahráli již 7 CD - 5 jako Benjaming band a 2 jako Clan.

Momentálně pracujeme na novém CD. Nejnovější singl můžete vidět v našich videích.

                                                                                                                          Rock'n'dudy!