Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Baro Chandel stoner rock-hard rock / Praha

„andro verdan khulal nane man perani šukar nane“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Grown Ass Man- BARO BOKHALO (2018) 1 868 ×
  • Flowhead- BARO BOKHALO (2018) 1 099 ×
  • I Was So High- BARO BOKHALO (2018) 966 ×
  • Piece Of Clay- BARO BOKHALO (2018) 747 ×
  • My Reptilian Self II: Not Returning of My Reptilian Self- BARO BOKHALO (2018) 562 ×
  • Dead Babe 1 760 × Stáhnout MP3 zdarma
  • My reptilian self / demo 2017 1 155 × Stáhnout MP3 zdarma
  • I am getting addicted to the sound of my feet / demo 2017 872 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Baro Chandel je kapela hrající energickou kytarovou muziku kombinující prvky stoner rocku, dark blues, hard rocku s vlastní invencí a uvolněným přístupem. Kapela vznikla na podzim roku 2015 v Praze za pomocí značně kontroverzních inzerátů na serveru hudebnibazar.cz. Na začátku roku 2017 kapela vydává dvou songové demo obsahující písně My Reptilian Self a I´m Getting Addicted To The Sound Of My Feet. Po necelém roce aktivního hraní přichází první zásadní koncert v klubu 007 po boku legendárních 1000MODS. Následuje zařazení do soutěže startér Rádia Wave. Kde s již zmiňovaným songem My Reptilian Self kapela vítězí v posluchačském hlasování. Díky účasti ve startéru si Baro Chandel zahráli spolu se Zeal & Ardor v pražské Roxy. V září 2017 započalo první studiové nahrávání pod vedením Amáka ve vinohradském Golden Hive studiu. Vzniká zde první CD s názvem Baro Bokhalo, které vyjde za podpory magazínu Full Moon v únoru 2018.

jakoby