Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hodně dobrý! Zvlášt song Brava Krve
Paráda chlapi,jen tak dál!!!!!!!!!!!!!
Ouuuuu sakra masakr lidi jentak dál! Deska zní skvěle!:-)
dík chlapi,dobré to tady máte a líbivé tóny k tomu!!:)
Zdarec pánové.
Výborná muzika! Jak je slyšet, tak se s tím moc neserete a to je dobře! Snad se někdy potkáme na koncertě, ať se daří.
Čáo! dobrej hlas.. hodně dobrej i texty.. :))
Nazdar hoši.Tak musim říct.že jste mě příjemně naladily moje ušní bubínky.Chválim zvuk i muziku paráda.A ten virbl krásně zvoní tak to mám rád.
Paráda pánové, album mi dost připomíná Toxic Holocaust :-) a to je super!
zdarec a dík. Trash \m/ ! chov