BADYS - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

BADYS hard rock / Rudná

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nechci.....

.....to úplně zakřiknout, ale snad se blýská na lepší časy. Vypadá to, že bychom se konečně mohli vidět a v plánu již máme několik akcí. Ta první, která odstartuje naše hraní po neuvěřitelně dlouhém půstu bude na Kladně a jmenuje se Kladenské dvorky. Rozjedeme se tam v sobotu, 12.6.2021 a začneme již v 15 hodin. Jestli budete mít cestu tím směrem, stavte se.


Protože...

...to s koncerty vypadá bledě, šrouby okolo koronaviru se neustále utahují, tak jsme nahráli na bandzone několik věcí z nového alba, které si můžete volně stáhnout. Kompletní placku si pak můžete objednat na emailu lada(zavináč)badys.cz, vyjde vás to na kilo plus poštovné. Můžete si ho také zakoupit v pátek večer v restauraci U Krtičků, kde pan Veverka bere pravidelnou pivní kůru. Velice oceníme, pokud nás tímto způsobem podpoříte a protože se blíží vánoce :-))), bude to i senzační dárek!!


Opravdu....

...nás to velice mrzí, ale sobotní Bubofestíček se ruší z důvodu masivního výskytu čínskýho shitu v oblasti. Má ho údajně dokonce výčepák, což jak uznáte sami je nepřekonatelná překážka. Jak bylo řečeno, velmi nás to mrzí a doufáme, že se s vámi potkáme na nějaké další akci.