Bad Penny - Úvod | Bandzone.cz

Bad Penny alternative-rock / Boskovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Tygr
  Nezařazeno
 • Hoř ohni, hoř!
  Nezařazeno
 • Stín noci
  Nezařazeno
 • Sklepy 30. 9. 2013 (W. B., F. G., A. R., Ch. B.)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

30/9 Sklepy

Vás zdravíme,

je tu naše nahrávka z boskovických Sklepů. Bylo třicátého září. Byl příjemný večer. Neostýchejte se, poslechněte. Uvítáme váš pohled, pocit, jak je libo.Bad Penny
 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bad Penny

Nazdar, dík za reakci. Mě se teda ta plesnivá jeskyně dost líbila, i když zpěv nebyl ideální. A to sedání snad časem přijde. JInak celá akce se myslím povedla, aspoň co se účinkujících a myslím i zvukaře.

NikdoOdnikud z NikomuNic

Čau kluci, v sobotu jste se nám moc líbili, hodně jste překvapili! Škoda, že nebylo líp rozumět zpěvu, ale to v tý plesnivý, antiakustický jeskyni neni asi možný docílit...
Co se týče vystoupení bych za sebe měl jen jednu poznámku - kupte kytaristovi ladičku, prospěje to celku :-D ale to je detail. Styl výbornej, instumentálně na tom jste dobře, až si to celkově sedne dohromady bude to pecka!

Zobrazit všechny názory