Bad Age - Videa | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bad Age hardcore-punk / Prostějov

„Kapela není aktivní...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Bad Age - Obchod s utrpením

Oficiální videoklip Vznik: 1.10.2012
OBCHOD S UTRPENÍM

Vidím zvíře,slyším pláč,
co je tohle místo zač?
Spousta klecí a v nich psi,
špinaví a vyhublí.

Ref:Celý svět je pro ně klec-
vždyť zvíře je přece věc!

Továrny na zvířata
pro řetězy ze zlata.
V svrabu,špíně musí žít
pro zvrácený blahobyt.

Úřady oči zavírají
ruce si špinit nehodlají
můžeš to změnit jenom ty
nepodporuj množení!

Kolik zvířat je v útulcích
toulají se v ulicích
můžeš to změnit jenom ty
zastav to psí utrpení!

Psa si dnes pořídí kdekdo. Ale málokdo už přemýšlí nad tím odkud.Někdo od solidního chovatele s PP,málokdo z útulku.Valná většina bohužel „sáhne" po „levném" psu bez PP z inzerátu.Víte ale čím je tato nízká cena často vykoupena?
Když pomineme,že z takového psa často vyroste kříženec (a těch jsou plné útulky a zadarmo),neměli bychom zavírat oči nad tím,jak takoví úžasně „levní" psi vlastně často vznikají.Bývají to potomci neuchovněných psů,kteří velmi pravděpodobně nesou nějakou dědičnou vadu (proto nebyli uchovněni).často jsou to i vážné,život ohrožující nemoci,které samozřejmě štěňata zdědí.Pak musí absolvovat bolestivé a drahé léčby a operace,nezřídka musí být utraceny.
A samotné „chovy"?Tam to často vypadá jako ve zlém psím snu.Feny jsou pouhými továrnami na štěňata,připouštěné každé hárání,pro vidinu snadného výdělku.Vyhublé,nemocné,špinavé.Pokud se nechtějí nechat nakrýt,protože už nezvládají neustálé porody a vyčerpávající péči o štěňata,jsou doslova znásilňovány.Po pár letech takového „života" jsou tak vyčerpané,že už nejsou schopny zabřeznout.V lepším případě jsou nabídnuty v inzerátech,v horším pak bez milosti vyhozeny na ulici a ponechány vlastnímu osudu.Jsou to relativně mladá zvířata,často kolem 4 -- 5 let a přesto vypadají,že mají život za sebou...
Příslušné úřady nad tímto zavírají oči.Chcete se na tomto podílet?Nebo byste raději,kdyby se to nedělo?Pak nekupujte od množitelů.

http://www.stop-mnozitelum.cz/index.html