zdarec pls hodili by ste sem pesnicku ty!?..musim ju pustit kamaratovi a vyjadrit tak k nemu svoj nazor:D..je to ppcofka
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdarec pls hodili by ste sem pesnicku ty!?..musim ju pustit kamaratovi a vyjadrit tak k nemu svoj nazor:D..je to ppcofka
tany tany tanušky :-D ,,pridávam .P
check this please
haha...nho dik...ta neprebudena je z albumu BF hahah..nho aue nic nove ete sa nedeje okolo noveho albumu mame ted ine starosti nie new tracky..aue neboj bude secko..a paq gdo vie ako to bude...dufam ze sa dotrepes na koncert tu v MT a aj dalsix min 200 ludi..tg sa majte pekne a duf duf ze sa stretneme v arene:D
Draha BF,patrite medzi kapely,ktore si vzdy rada vypocujem a vsade chvalim vase CD - Kam Všetko Speje! preto sa pytam,ze odkial je ten song tu hore vysssie nezaradeny - Neprebudena... a este mam dotaz,ci budu nove sogy z albumu dostupne aj tu na bandzone...? peace ;)
Ahojte. No sa tesim na toho 18teho. Papa.
cawte hosi prajem stastny novy rok.SOm sa chcel spytať nechceli by ste niekedy spraviť nejaku spoločnú akciu???niekde??
S pozdravom HArdcore pokemoni from ET
Jste dobři!!!!!!!!!!!!!!!!§
jakáá sexy fotoza z hopy,súdruhovia :D :D ešte moje by to chcelo :D
cavte sestry :D:D stastne a vesele vam :)