mazec kapela.. ale nechcete sem hodit víc songů? když jich sem ted mozete dat15??
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mazec kapela.. ale nechcete sem hodit víc songů? když jich sem ted mozete dat15??
cawte chalani ako sa mame???....pocujte idete mat daku akcosku teraz v mt??, by som rad sel ceknut.....cuuuuuuuuuuuuuuus
celkom pocuvatelne nech sa dari
Ste fakt good na severáku upe super
AHOJKY, nemam dvojslapku:D xixi...akosig ma to ete nelaka:D cize mam jednu slapku Tama:D pekny piatok:D
ahoj. Chtěl bych se zeptat co má bubeník za dvojšlapku-značka, typ. Díky za odpověď a ať to hraje.
vy ste upo mazec.fakt ze jo fakt dobry.. xP
aj mi raz budeme taky dobry ide vam to po pici fakt ste dobry
Čus kluci, skvělej koncert na Severním vítru!! někdy zas přijeďte do Čech, ráda si vás přídu zase poslechnout:) a bubeníkovi to jede dobře, jen tak dál, děkujuuu za paličku :)
zdravim ;) mate fajne songy:)