Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Babybox alternative-rock / Bruntál

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

SMRT

Upraveno:

Kapela umřela, bylo to rychle, bez horečky, křečí a bolestí.

Salute morte

Občas zahrajeme pro lidi:) Co lepšího dělat?... :)


Rozstřel Jesenických hor?

Uacho pančo solidkoizo,

 

v sobotu nás čeká festival Dobývání jesenických hor, takže si po nějaké době zastřílíme v přírodě. Celkem 10 a více skladeb proložíme zelňačkou a pořádným bůčkem s říznými brambory. Kuci z Bruntáli Peťa a Peťa a já Mike z Přerova - narozen v Bruntáli - niní odstěhovaný si dají v pátek zkušku, a v sobote se na všicky těšíme v příjemném prostředí Malomoravských hor.

Majkl bass


Večírek BRAKu a Apačovi narozeniny

Tak jsme opět v domovské Africe předvedli improvizované přednesení některých Majk´s songů:-) Postřehl jsem, že se to líbilo cca 12 lidem, kteří to dávali najevo svými ovacemi před pódiem:-)

Přemýšlím, že asi zůstaneme jen takovým tím příležitostným tělesem, které v případě potřeby a chuti hodí do placu ty svoje pecky. Vždycky je fajn si na živo zahrát.

Velmi jsem obdivoval další vystupující pro jejich až nadlidské fyzické výkony:-) díky za vtipně zvolené místo ke koncertování (mezi WC), tím jsme velmi slušně slyšeli kompletní produkci i na terase:-) i viděli pod ruce i pod nohy bubeníkům:-) bylo to příjemné.

Picard