Avventurato - Videa | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Avventurato electronica-breakbeat / Pardubice

„Best electro music!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

AVVENTURATO - PROTEIN [POSELSTVÍ BEZE SLOV 2012] videoklip

Oficiální videoklip Vznik: 2.1.2015
Skladba z alba POSELSTVÍ BEZE SLOV 2012. Stáhnout ji můžete zde na stránce
https://www.vivala.cz/alba/27329…
Sdílej, lajkuj, komentuj.

Videoklip jsem vytvořil na téma proteinu. Jsem přesvědčený, že člověk potřebuje živočišné bílkoviny a osobně mám maso moc rád. Nedovedu si bez něj představit svůj jídelníček.

Jedna věc je, že budeme porážet zvířata konvenčním způsobem, který povoluje zákon. Druhá věc je, když budeme zvíře zbytečně trápit a vystavovat nepředstavitelnému stresu.

Myslím, že spolky a různé skupiny (Greenpeace apod.) mají pravdu v tom, že se často lidé dopouští zločinu, když do zvířat kopou, přepravují je jako neživý materiál atd. Ale také si musíme uvědomit, že ne všechny společnosti a lidi v jatečních závodech se chovají jako barbaři.

Je velice důležité rozdělit tyhle dvě skupiny lidí. Jedni porážejí a druzí mučí a vraždí. Lidem na jatkách projde pod rukama statisíce kusů zvířat, které musí porazit a živí tím sebe i své rodiny. My pak už jen vidíme flákoty masa na pultech. Stojí za tím mnoho dřiny zemědělské a chovné. To vše patří do rukou odborníkům a ne psychicky nemocným lidem.

Každý si proto musí sám v sobě zodpovědět otázku, zda budu brojit proti masokombinátům a zvolím si život vegetariána nebo dokonce vegana.
Já osobně jsem přesvědčený, že je to zbytečný krok a volím proto cestu běžného konzumenta masa. Jsem však pro časté kontroly, tvrdé pokuty a tresty za jejich nedodržení a překročení.

Zvíře přece nemusí zbytečně trpět, aby zemřelo. Stačí, že musí zemřít, aby jiní netrpěli hlady a proto k nim musíme chovat úctu a děkovat za to, že máme co jíst.

Ave Avventurato!!!