Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Auditor punk-rock / Český Těšín, Orlová

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

"Image

 

EMAIL:


drunksexparty@gmail.com

Bio a historie

            Skupina AuditoR vznikla ze zbytků punkové kapely Akupunktura, jejímiž zakladateli byli Matly (zpěv), Maro (basa) a Pechy (kytara). Na post bubeníka se k nim dobrovolně přihlásil jako poslední člen Vlado. Kapela v tomto složení fungovala za dennodenního zkoušení od konce srpna do poloviny října, kdy se Pechy náhle odstěhoval do Londýna a na jeho místo přišel orlovský skinhead zvaný Ježek. Vzápětí se ke kapele přidala i těšínská zpěvačka Ewka a kapela se pomalu začínala ubírat jiným směrem. Odlišný hudební vkus všech členů kapely nakonec po prvním koncertu kapely dne 7.3.2008 zapříčinil, že se z kapely rozhodli odejít Maro s Matlym, kteří si založili skupinu, která bude jejich crusto-hardcorepunkovým srdcím bližší.

            Záchranou pro zbytek AuditoRu se stal Pavel, těšínský baskytarista, který se ke kapele přidal ještě téhož večera a už následujícího dne se všichni společně zavřeli do garáže, aby intenzivně zkoušeli nový repertoár pro nadcházející dva koncerty, které nebylo možno odhlásit.

           ...takže...Pavel odchází z Auditoru!!!a do rozjetého vlaku naskakuje Kanadský závodník--- Schumacher(Schumi,Cwachta) zatím vypadá že si vybral ten správnej vlak...;)

           Vše nasvědčuje tomu, že i Ewa opustila kapelu a proto nyní hledáme adepta/ku na její pozici! :-)