Attack The Hero - O kapele | Bandzone.cz

Attack The Hero hardcore-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Aftermath
  Born From Ashes
 • Spirit Cannot Be Crushed
  Born From Ashes
 • Lost Within Myself
  Born From Ashes
 • Blinded
  As One We Stand
 • Circle Of Mistakes
  In Search Of Inner Self

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Attack The Hero, nejtvrdší Pussycore ve střední Evropě

Pribeh:

Attack The Hero jsou lety proverenou kombinaci metalcore, numetalu, hardcore a trochou toho punku s velkym durazem na texty. Puvodne  vznikli v roce 2012 jako parta nadsencu bez vetsich zkusenosti a pres veskere zmeny v sestave se podarilo kapelu udrzet pri zivote dodnes. Kapelou totiz proslo vic clenu nez prostitutek klinem Charlieho Sheena.

 Po debutove desce In Search Of Innerself se ven prodraly jeste dalsi 2 alba nahrana v ruznych sestavach (As One We Stand a Born From Ashes). Jedinym spojovacim prvkem mezi jednotlivymi pociny je kytarista a songwriter Jan Schmid.

 Attack The Hero maji bohatou historii, spoluprace s mnoha talentovanymi muzikanty, skvele koncerty a nezapomenutelne tour. Z absolutniho niceho se stalo neco, co se drzi na hudebni scene uz vic nez 7 let.


O názvu

Zajímá vás, jak jsme došli právě k tomuhle jménu? Vzhledem k tomu, že tisíce z vás ho budou mít vykérováno na těle a budou se k němu modlit, tak by mělo! Název Attack The Hero je slovní spojení úplně vytržené z kontextu knihy Stráže! Stráže! Terryho Pratchetta. Celá pasáž zní:

“They may be called the Palace Guard, the City Guard, or the Patrol. Whatever the name, their purpose in any work of heroic fantasy is identical: it is, round about Chapter Three (or ten minutes into the film) to rush into the room, attack the hero one at a time, and be slaughtered. No one ever asks them if they want to”

A co z toho plyne za ponaučení? Každej si to může vyložit, jak chce, třeba já to beru jako výzvu srovnávat se s těma nejlepšíma a nevzdávat se v boji, kterej může vypadat dopředu prohranej. Vždycky existuje cesta, a na rozdíl od těch zmíněnejch strážnejch nás jen tak někdo nerozseká ;-) Můžete si to třeba představit i tak, že neexistuje dobro a zlo, a kdo je dneska hrdina zítra může bejt hlavní záporák, záleží vždy na úhlu pohledu a někdy je dobrý takzvanejm “hrdinům” trošku načechrat kmíny. Proto mějte otevřenou mysl a otevřené oči. Nebuďte jen ovce!

 

Bio a historie

Honza Schmid - Guitar, Vocals

Ferdinand Grossmann - Drums

Tomas Kryl - Guitar

Akira Zlord - Vocal

Mef - Bass