Ataráčové čest fest zdraví baanda Milínskech prasat hardcore metal pičo kotel
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ataráčové čest fest zdraví baanda Milínskech prasat hardcore metal pičo kotel
Díky moc, vy naše nesmrtelný dušičky :) esi se nepletu, tak jsme si to spolu pěkně užili! Těším se na příště...a co se týče fanklubu - domluvíme nějakou společnou akcičku!
Jojo, sobota byla supr. Jakési moje shrnutí si můžete přečíst v blogu:) báj báj
chlapááááááci moji bezvadnej víkend kurva :)) já chci ještě :))
Zabijačka byla nářez kluci, akorát krev šla špatně dolu:) MOZKY!
včerejšek??? no prostě supéééééééééééééérrrrr ;o)
ZABIJACKA NEJLEPSI! PANOVE RESPEKT - PERFEKTNI SHOW, HUDBA, PROSTE MASSACRE!
MOZKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!
tak se to nějak nepovedlo, najdete odkaz na www.bandzone.cz/fan/ondramtb nebo na www.ondramtb.rajce.idnes.cz
tak tady jsou odkazy na fotky :
FOTKY: zabíjačka SN PART ONE : http://ondramtb.rajce.idnes.cz…
PART TWO : http://ondramtb.rajce.idnes.cz…,_the.switch,_ZOMBIES-2/
MMMOOOOZZZEEEEEEEKKK
chlapi, ste ti THE BEST český scény!!!:) znam vás už dlouho předlouho,ale teprve ted sem se do vás nějak tak jakože zakous a neposloucham nic jinýho než vás... ste fakt supeer!!! BBBRRRAAIIINNN!!! :-P