Už za týden na festu free Tibet XI. ! Těšíme se na vás, uvidíme se tam! Hrajete od 22.00 do 22:40 :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Už za týden na festu free Tibet XI. ! Těšíme se na vás, uvidíme se tam! Hrajete od 22.00 do 22:40 :)
Čus borci, zdravím LU2 & spol. Ať vám to šlape minimálně tak dobře jako doposud. My jsme právě dneska odhalili první polovinu toho, na čem teď vlastně děláme. (from Tobi)
Ahoj, je mi to moc líto, ale Jablonec - klub Woko nebude. Pořadatel nekomunikuje více jak 3 měsíce, tudíž jsem akci zrušila. Budu se snažit zařadit Jablonec na příští rok, ale do jiného klubu. Máš nějakej typ? Rampa?
Jablonec opět nebude?
No ty vole, ta vítězná fotka je hustá. By mě zajímalo, jak s tim dlouho jezdili, než to zjistili :-D
Moc se omlouváme za prodlevu. Dočkáte se. Vydržteeeee. Již brzy.
Tak jak to vypadá, bude vyhodnocení MOTOFOTA?
Vstupenky jsou v předprodeji!!
Dnes (19.9.) jsme dali vstupenky do předprodeje! Čytři týdny před začátkem festivalu si můžete koupit vstupenku na letošní free Tibet XI. za 149,– korun (stejná cena, jako loni). Vstupenky jsou k zakoupení v knihkupectví CD disk v Rumburku a Varnsdorfu. Ale pozor! Jako každý rok, je jen omezené množství vstupenek v předprodeji, takže platí známé: „Kdo dřív příjde, ten dřív mele.“ :) A pozor: opět platí: vstupenku (obálka) neotvírat! To udělá za vás obsluha na free Tibet, jinak by byla vstupenka neplatná!
Jednim slovem našup :)
>tie: to je super, díky moc :o)