jo ten koncert byl fakt výbornej.
kaczák & TRZBK
čau borcí...Včerejší večer byl naprosto super - motofoko dostal pořádně na držku...
Mějte se krásně a přejeme hodně štěstí..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau borcí...Včerejší večer byl naprosto super - motofoko dostal pořádně na držku...
Mějte se krásně a přejeme hodně štěstí..
jo ten koncert byl fakt výbornej.
Zdarec kanci, díky za super konzík fakt nejvíc nadupanej, byl nejlepší ze všech vašich konzíků. Práce se vyvedla, fakt díky. Jo a bylo mi ctí vám pokřtít cédko, moc si toho vážím a moc to pro mě znamená. Ještě jednou díky Kluci a Zuzo. Jste prostě nej kapelka. Zdarec
no dpč ..... mě tak se*e, že jsem nemohl mýt na křtu :( ... bych to tak rád pokřtil :( .... si počkám na další cedko mno :-D
Lydu: díky, budem to potřebovat :-)
Tfuj tfuj ftuj
WCHKI: no to musíte přežít, maximálně se vyseru na práci a pojedu s živou vodou k vám :-D hihi a já si koupim rovnou živou vodu na moje hlasivky, at mám s Kurzem co zpívat :-D
Máte sice trošku trapnou pózu, ale hrajete suprově:) Jen tak dál...jsem zvědav na online koncert!
2 adlet: ješíš díky moc, aspoň někdo, už sem myslel, že dopadnu jak lu2:))
haha děti moje. Zejtra se na vás těším a bude velkej kotel, bude to masakr, jo a schovej te mi to podepsaný cédéčko jak mám slíbeno