Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Artmosféra rock / Lysá nad Labem

„Chystáme NOVÝ SINGL!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Červenej nos- Červenej nos (2016) 861 ×
  • Sama v gerberách ft. Adéla Michálková- Červenej nos (2016) 417 ×
  • To hlava nebere- Červenej nos (2016) 438 ×
  • Monology- Červenej nos (2016) 317 ×
  • Hra- Červenej nos (2016) 273 ×
  • Protipól feat.Zuzana Mikulcová- V zrcadlech (2012) 204 ×
  • Z dlouhé cvhíle- V zrcadlech (2012) 165 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Syntezátor / Sampler

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela Artmosféra vznikla v roce 2011. Uskupení muzikantů značí tvorbu vlastní autorské hudby. V posledních letech se umisťují v žebříčku Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu, za sebou mají nespočet koncertů mimo jiné i na festivalech Colours of OstravaVotvírákMezi ploty, Sázavafest, Rock For People, Open Air Music Fest Přeštěnice, Smetanova Litomyšl, či televizní vystoupení např. ve Snídani s Novou.

V roce 2016 vydali svoje druhé CD s názvem „Červenej nos“, které kapela pokřtila ve velkém stylu v pražském music baru La Loca za přítomnosti zvučných jmen české hudební scény. Role kmotrů se ujali Ondřej SoukupOndřej Gregor Brzobohatý a David Solař. 

V roce 2017 složili hudbu ke spotu k nové kampani projektu Srdcerváči. Videoklip k jejich písni „Sen čeká za dveřmi“ vznikl pro internetovou televizi Stream.cz, kde je od února 2019 ke shlédnutí. Kapela momentálně natáčí videoklip ke svému novému singlu „Ke štěstí“, který natočila pod producentským dohledem Jana P. Muchowa.

Artmosféru můžete slyšet mimo jiné na rádiích: Fajn Rock Music, Proglas, Kiss, Rádio Contact Liberec, Radio Beat, nebo Patriot.

www.artmosfera.cz

Odkazy

Rozhovor v pořadu Na baru na TV NOVA – http://novaplus.nova.cz/porad/na-baru-videochat-s-celebritou/video/12466-na-baru-kapelaartmosphere/

Rozhovor a vystoupení ve Snídani s Novou – https://www.youtube.com/watch?v=wXyjy0cUlMU&t=2s

Rozhovor o křtu 2.desky Červenej nos – http://nymbursky.denik.cz/kultura_region/dedecek-s-vnukem-pokrtili-nova-cd-svych-kapel- 20161106.html

Píseň Sen čeká za dveřmi - https://www.stream.cz/pohadky/ukolebavky/10024344-artmosfera-sen-ceka-za-dvermi

Rozhovor pro Rock & Pop – https://www.taisawards.com/inpage/5-otazek-pro-artmosphere/

Rozhovor pro Rock Music – https://www.youtube.com/watch?v=P5A7cf5uu6M&t=2s

Rozhovor v pořadu Flashback na Slušnej kanál TV – https://www.youtube.com/watch?v=2ZmzYlFGI5M

Bio a historie