Tentokráte zdravím já Rosťa (basák - epikrux)... jenom bych Vám chtěl poděkovat, že jste přijeli do Karviné a že jsme si s Vámi mohli zahrát! Jistě Vás už chválili jiní a já se nechci opakovat..., smekám před Vámi a před tím, jak dokáže být lidská tvořivost bohatá a krásná... Děkuji a snad se zase někdy ve zdraví sejdeme a zahrajeme si. Tedy hodně úspěchů a nápadů přeje....











