Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Panove, husty! Black Poetry je presne muj salek kavy. Ukazete se vyhledove v Brne?
Super fotky:o))
S vami, a Templ mam zatim v planu:)
Ikdyž ted si rikam..co mas namysli tim dvojsmyslem...možna by se neco naslo:)
Ahoj, no nevim co je na mem prispevku dvojsmyslneho:-D Samozrejme se mi libilo jak jste hrali a doufam, že si vas zase budu moct nekde poslechnout..:)Zatim se mejte hezky
Uplně fajně se ta vaše hudba poslouchá:) Moc dobre...Ať se daří.:o))
Díky za pozvání :) Určitě se v Templu uvidíme...
juj není fakt zač za přidání, já jsem ráda že vás může poslouchat:) přijeďte někdy na valachy!