Zdravíme kluci! A zveme na koncert - teď v pátek 17.4. v Českém Těšíně v klubu Dziupla od 19h. Mějte se fajn ;-) p.s. už se na Vás těšíme v Templu
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme kluci! A zveme na koncert - teď v pátek 17.4. v Českém Těšíně v klubu Dziupla od 19h. Mějte se fajn ;-) p.s. už se na Vás těšíme v Templu
No mom nadzieje ze wygrocie tego Jacka! :) A inaczyj cieszym se na was na Lauba festu w Jabłunkowie :) Narazie :) :D
Dobrá muzika!
Hmm 1.5. s Anniestrip ? To by mohlo byt luxusni, bohuzel hraju se svoji kapelou ve znojme na hrade kde to bude tusim taky dobra akce :) Tak snad jisny. dekuju za pozvani.
no luxusní ..luxusní nic víc se asi říct nedá=) okamžitě přidávám.. jinak se propadnu=)
Ahoj, klobouk dolů, skvělé věci. Držíme palce, abyste zabodovali v Jackovi, ta muzika, kterou děláte si to zaslouží. My jsme loni touto soutěží prošli až do finále, takže už víme svoje ;-) Těšíme se do Melodky až si vás budeme moci poslechnout pěkně naživo. Ať se jenom daří !
Musím říct, že z "In the shadow of the sun" teču! Parádní věcička!
Srnka
Ahoj violončelisto Krystiáne, tady Eva z vlaku a od JUSTů, jestli si vzpomínáš...
tak jsem si poslechla a musím uznat - velmi zdařilé. Můj typ prozatím: beautiful world. jinak klíďo můžeš písnout jak je na ef.effe(v)seznam.cz
úspěšné skládání a hraní.