Čau kluci, tak ku koncertu 5.3 si už můžete doplnit i výši stupného, které činí jednosto českých korun.
Zdraví
C&P
Mati
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau kluci, tak ku koncertu 5.3 si už můžete doplnit i výši stupného, které činí jednosto českých korun.
Zdraví
C&P
Mati
diky za pozvani chlapi, pokusim se dorazit na tu chmelnici. Priste ale radeji pozvani pres icq, nebo skype, nez takhle do nazoru jo? Ostatni kapely tim motivujete ke spamovani totiz :).
A me se zase libi tohle (: to ze tahle akce ma smysl.. ne ze by ostatni byly bez smyslu ale tohle je o neco vic asi to tu nemam prozrazovat... Ale je to moc dobre (: ze se zucastnujete takovych akci.
Tak ted ste me potesili (: urcite dorazim.. prece jen sem Vas uz neslysel docela dlouho (: a Vase hudba je moc fajn... a proc se okradat o tu moznost kdyz tak dobri muzikanti jsou k poslechu za par korun a nazivo (:
Zdravicko (: toz kdy zahrajete pro "domaci" nekde tady v okoli Albrechtic?(:
Ahoj nase oblibena kapelo :) Zrovna jsme na profil uploadli nove pisne, ktere jeste projdou konecnym mixem a budeme radi za vas odborny nazor, ktery nam pomuze treba ovlivnit i konecny mix v ramci mezi;-) Diky. AK
Nejlepší kapela České Republiky... jste fakt profíci:) aj lavjůůůů
to je sracka umnoukanaaaaaAAaaaAAAaa aUUUUUUuuuuuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUUUuuuuuuu