Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Antonín Charvát classical music-classical music / Praha

„Nová skladba - Symfonické scherzo, Op. 25!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Nabízím Vám kompletní profesionální zpracování hudební složky pro Vaše filmové, divadelní nebo jakékoliv multimediální dílo. Jsem schopen vystihnout veškeré nálady Vašeho díla a znamenitě je využít v hudební kompozici. Žánrově jsem neomezen, vytvořím pro Vás taneční a elektronickou hudbu, pop music i jazz, ale své primární hudební zaměření orientuji na tvorbu pro kompletní symfonický orchestr, ve formě virtuálních softwarových nástrojů. Ke své práci používám legálně zakoupený midi sekvencér Cubase 4 a zvukové banky Vienna Instruments. V případě Vašeho zájmu o mou hudební produkci mne prosím kontaktujte.

Bio a historie

Narozen v roce 1986 v severočeském městě Chomutov. V letech 2001 - 2005 vystudována Obchodní akademie Chomutov. V roce 2009 obhájena bakalářská práce na téma "Identifikace osob podle hlasu a věcí podle zvuku", v roce 2011 obhájena diplomová práce na téma "Prostředky technické a softwarové ochrany počítače" na Policejní akademii ČR v Praze a získán akademický titul Mgr. Hudební vzory P. I. Čajkovský, Antonín Dvořák, Zdeněk Fibich, Josef Suk, Alexander Borodin, Milij Balakirev, Anton Arenský, Alexander Glazunov, Alexander Gretchaninov, Alexander Scriabin a mnoho dalších. První hudební experimenty v letech 2000 - 2005 s elektronickou taneční hudbou, následně procitnutí a objevení pravého umění. V současné době hudební tvorba na zakázku souběžně s kompozicí skladeb vlastní opusové řady. Mimo jiných aktivit provoz internetového Fóra pro skladatele vážné hudby.