Another False Story - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Another False Story melodic-post hardcore / Most

„2013 - 2020“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

2013 - 2020

Upraveno:
Ahoj všichni, je veřejným tajemstvím, že už pár měsíců nezkoušíme a také už nikdy nebudeme. Chceme proto poděkovat od srdce všem co nás podporovali, chodili na koncerty, poslouchali naší muziku a umožnili nám tohle vše zažít. Za těch 7 let jsme poznali spoustu skvělých lidí a zažili věci, na který budeme rádi vzpomínat. A přesně o to šlo!
Místo prázdných slov jsme se s vámi rozhodli rozloučit naší poslední písní. Akustickou verzí na jeden z našich nových nevydaných songů s názvem Always. Píseň jsme nahráli ve zkušebně, přesně jako naše první DEMO, ale aby se to tentokrát dalo poslouchat, nechali jsme mix a mastering na našem kamarádovi Nikolasovi (WHTEVR), který z toho udělal tuhle super věc a patří mu veliký dík! Klasicky jsme pak vzali do rukou kameru a něco málo vám k tomu natočili. K tomu jsme pak navíc přidali přímo do titulků český překlad, takže si ho stačí na YouTube zapnout. Berte to jako poděkování a bohužel takové neosobní rozloučení s vámi všemi. Díky za vše.
ANOTHER FALSE STORY
2013 - 2020

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »