Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Another False Story melodic-post hardcore / Most

„Videoklip k songu LAST GENERATION je právě venku!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nový videoklip k songu Last generation

 
Již v březnu minulého roku jsme vydali naše první EP s názvem Lost in memories a to pouze ve fyzické podobě a omezeném počtu 50 kusů. Teď se dostane na všechny ostatní, co nestihli CD koupit a poslední song s názvem Last generation, který jako jediný ze čtyř nebyl venku, je tu pro vás včetně videoklipu! Všechny čtyři písně z již zmiňovaného EP mají tedy teď i svoji vizuální podobu. O tu poslední se postaral vynikající kameraman Petr Zoubek a spolu s hereckým výkonem nadané Terezie Adamové posunuli naši tvorbu zase o kus dál. Samozřejmě je třeba poděkovat i Damiánovi Kučerovi ze skupiny Skywalker, který stojí za celým zvukem naší kapely a může za to jak dobře celé EP zní.
 
Text písně je o dnešní generaci mladých lidí, která nestojí ani o to vzít život do svých rukou a žít svůj vlastní život a místo nějaké rebélie jen čekají na svůj konec. Možná je v tom i odraz dnešní doby, kdy by po nás měla už dávno přijít nová generace mladých kapel a nepřichází vůbec nic. Místo toho je tu spousta zvrácených "celebrit" v podobě youtuberů. Tato generace má pomyslně v rukách naše životy a proto je název "Poslední generace" tak trochu otázkou.

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »