Another False Story - Úvod | Bandzone.cz

Another False Story melodic-post hardcore / Most

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Last generation
  Lost in memories
 • Changes
  Lost in memories
 • I'm not your pawn, Maybe
  I'm not your pawn, Maybe (videosingle)
 • Save me from myself
  Save me from myself (videosingle)
 • Always (Acoustic version)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

2013 - 2020

(Upraveno: )
Ahoj všichni, je veřejným tajemstvím, že už pár měsíců nezkoušíme a také už nikdy nebudeme. Chceme proto poděkovat od srdce všem co nás podporovali, chodili na koncerty, poslouchali naší muziku a umožnili nám tohle vše zažít. Za těch 7 let jsme poznali spoustu skvělých lidí a zažili věci, na který budeme rádi vzpomínat. A přesně o to šlo!
Místo prázdných slov jsme se s vámi rozhodli rozloučit naší poslední písní. Akustickou verzí na jeden z našich nových nevydaných songů s názvem Always. Píseň jsme nahráli ve zkušebně, přesně jako naše první DEMO, ale aby se to tentokrát dalo poslouchat, nechali jsme mix a mastering na našem kamarádovi Nikolasovi (WHTEVR), který z toho udělal tuhle super věc a patří mu veliký dík! Klasicky jsme pak vzali do rukou kameru a něco málo vám k tomu natočili. K tomu jsme pak navíc přidali přímo do titulků český překlad, takže si ho stačí na YouTube zapnout. Berte to jako poděkování a bohužel takové neosobní rozloučení s vámi všemi. Díky za vše.
ANOTHER FALSE STORY
2013 - 2020
Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory