Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Another False Story melodic-post hardcore / Most

„Videoklip k songu LAST GENERATION je právě venku!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nový videoklip k songu Last generation

 
Již v březnu minulého roku jsme vydali naše první EP s názvem Lost in memories a to pouze ve fyzické podobě a omezeném počtu 50 kusů. Teď se dostane na všechny ostatní, co nestihli CD koupit a poslední song s názvem Last generation, který jako jediný ze čtyř nebyl venku, je tu pro vás včetně videoklipu! Všechny čtyři písně z již zmiňovaného EP mají tedy teď i svoji vizuální podobu. O tu poslední se postaral vynikající kameraman Petr Zoubek a spolu s hereckým výkonem nadané Terezie Adamové posunuli naši tvorbu zase o kus dál. Samozřejmě je třeba poděkovat i Damiánovi Kučerovi ze skupiny Skywalker, který stojí za celým zvukem naší kapely a může za to jak dobře celé EP zní.
 
Text písně je o dnešní generaci mladých lidí, která nestojí ani o to vzít život do svých rukou a žít svůj vlastní život a místo nějaké rebélie jen čekají na svůj konec. Možná je v tom i odraz dnešní doby, kdy by po nás měla už dávno přijít nová generace mladých kapel a nepřichází vůbec nic. Místo toho je tu spousta zvrácených "celebrit" v podobě youtuberů. Tato generace má pomyslně v rukách naše životy a proto je název "Poslední generace" tak trochu otázkou.

Něco jako severská tour 2017 spolu s Hot Pants

AHOJ! Přinášíme vám slibované koncerty, které pojedeme společně s kapelou Hot Pants. Máte na výběr z několika měst, dorazit ale můžete klidně na všechny. Zazní zde konečně i nové songy. Vše pak zakončíme Mostem, kde se rozloučíme s dalším krásným rokem 2017 a to díky vám! Více informací budeme průběžně dávat ven.

Události:
MOST: www.facebook.com/events/702669003262043
TEPLICE: www.facebook.com/events/423803784680584
KADAŃ: www.facebook.com/events/114640582565135
ŽATEC: www.facebook.com/events/513819448965051Nový videoklip - CHANGES

Upraveno:
CHANGES. Jednoduchý název, který jednoduše popisuje song, který je celý právě o změnách v nás a našich životech. Každý to zná a určitě si tím prošel.. tou osudovou změnou, kdy se z dítěte stane dospělá osoba a přijdete o většinu přátel, aktivit a hlavně času. Přesto všechno, ale zůstáváme v srdci pořád stejní a milujeme všechny ty věci a lidi stejně jako dřív. Tento song je věnován právě vám.
Stálo nás to dost plánování, času a úsilí a stejně se stihlo všechno milionkrát posrat až do poslední chvíle a však nakonec z toho doufáme vznikl povedený videoklip.
Děkujeme moc všem lidem, kteří nám v klipu zapózovali, kameramanovi Martinu "Stiefell" Čermákovi, který nás vytáhl z prdele, když nám odpadli dva jiní kameramani a samozřejmě také Damiánovi Kučerovi za jeho opět výbornou práci na celém našem EP "Lost in memories".
Najdete zde dva naše starší singly Save me from myself, I'm not your pawn, Maybe a také dva nové Last generation a právě Changes. Last generation bude jediný song, který zatím nevydáme a bude vám k dispozici na našem EP, které fyzicky vydáme na CD v omezeném počtu 50 kusů.
Vše pokřtíme 25. března v Metro music clubu v Mostě spolu s kapelou Ends At Last, kteří s námi hráli na Louieho narozeninách a pak druhou kapelou onoho zpěváka, Too Far From Home.
Budeme přinášet další informace v průběhu měsíce a vy se zatím přidávejte na událost našeho křestu, sdílejte naše video, lajkujte, nebo na to třeba nadávejte. Budeme rádi za jakoukoliv odezvu.

PS: Shodou okolností jsou to dnes PŘESNĚ 4 roky od první zkoušky Another False Story v původním složení: Racek, Louie, Kuba a Frenký.