Ugly faces - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ugly faces psychedelic-world music / historická Metro pole čech

„Kapela není aktivní“

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Na počátku roku 2009 se urodila nová kapela Another Faces ve složení:

bicí : Kenny

sólová kytara : Slotr

rytmická kytara : Marty

baskytara : Koudy

zpěv : Martin

Bio a historie

Kapela Ugly Faces vznikla jako odnož kapely RedRoom. Red Room má svou historii, kterou zde nemá smysl rozvádět. Jako umělěcko-průmysloví muzikanti se jednoho dne sešli nevyskákaný, drobný a vyžilý Marty a rovněž tak pohledný Slotr, kde jinde než v oblíbeném kulturním zařízení "Na Hrádku". V jejich pokročilém věku už nechtěli vykopávat kostlivce ze skříně, v podobě výše jmenované kapely, a tak se rozhodli založit novou kompilaci. Slovo dalo slovo a v nové kapele se brzy objevil bubenec v podobě nenápadného kloučka s kapucí, Kennyho. Nepřemožitelný charismatický malývelký muž Vláďa stanul za mikrofonem. Největším oříškem se ukázal být basák. Kapela střídala basáka za basačkou až se ve dveřích zkušebny objevil nahrbený vysoký muž s nablejskanou basou v ruce a prohlásil: "tak kam si to můžu zapojit..." v tu ránu ani nemusel hrát a už byl náš..

Tak kapela Ugly Faces vznikla a jestli neskončili, tak hrají do dnes...

21.7.2009 - přichází nový člen kapaly Martin. Mladý charismatický kluk vyhrál tzv."konkurz na zpěváka" jehož se účastnili tři potencionální zpěváci. Martin ukázal že dokáže být kvalitním vokálistou, frontmanem a hlavně člověkem který mezi nás zapadne..

Takže Ugly Faces ještě nekončí, a jestli neskončí, tak hraje do dnes..