Další šuplíkovej bonus
Sem tam něco nahraju, sem tam něco dopíšu, sem tam se rozhodnu uploadnout něco starýho
Věř tomu nebo ne..ale dekadenci sem napsal už někdy v roce 2013 ¯\_(ツ)_/¯
Sem tam něco nahraju, sem tam něco dopíšu, sem tam se rozhodnu uploadnout něco starýho
Věř tomu nebo ne..ale dekadenci sem napsal už někdy v roce 2013 ¯\_(ツ)_/¯
Dvě starší věci co sem kdysi nahrál a nějak nezveřejnil, enjoy or not - I dont give a fuck
Noc byla dlouhá ale už prichází úsvit!!
