MÁŠ NÁDHERNÝ HLAS :) *
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
MÁŠ NÁDHERNÝ HLAS :) *
Supeel ten neww song:))
LíBí se Mi TvoJe tvoRba,káMo:-*
zdrawim mas to good....koukni na me:)
Dobže ty:)))
,,,ok,,,, Wanhessska@seznam.cz
díky ;)
No jo další tvůj profil co jsem tu našel :D Tohle se mi nelíbí,lepší tracky jsou na tvym profilu www.bandzone.cz/lil tajten styl ti sedí víc
Zdary
Suprový songyy :)) mysím že ty to někám dotáhneš..po pár letéch budéš možná slavnej tak jako Jayk3M atd.. :D :))Nahraj víc songů a doporučím těé kámošům :)..Tě pic měj séé
podařená tvorba ;) makej dál kdybys potřeboval nějakej beat mam všechny volný ale zatim nic moc XD
,,,,,,,ahoj,,,, libový songy,,,nááájs,,, neposlal by's mi ty dva poslední??? =P
,,,,,,,jinač se ozvy až budeš mít něco new,,, zatim pap <3