Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Annie's Trip rock'n'roll-funk / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

                                    

 

Texty z desky PARISIAN JAZZ:

Bottle of Flood & Mess (Parisian Jazz Lyrics)

 

Kytarové tabulatury:

Think About It

 

Recenze desky PARISIAN JAZZ:

Novinky.cz

Musiczone.cz

Filter

Metalopolis

Rock Storm

Fobiazine

Rock & Pop

Volumemax.net

 

 

M E R C H A N D I S E   P A R A D I S E


Otvíráme krám! Na adrese shop@anniestrip.com si můžete objednat kromě našeho nového CD PARISIAN JAZZ i nová trika, nálepky i buttony. Všechny tyto radosti jsou také samozřejmě k dostání na každém našem koncertě přímo u kapely, takže se nestyďte a přijďte.

Pokud zvolíte objednávku mailem, nezapomeňte uvést svoji adresu, druh, velikost a počet kusů objednávaného zboží, které vám zašleme na dobírku. Enjoy!

 

AnniesTrip-Merchandise

Velikosti pánských T-riček (zatím máme S, M, L, XL a XXL):

Velikosti dámských T-riček (zatím máme M a XL):

Bio a historie

Annie's Trip je natlakovaná rock&funk&fuck&rollová bomba. Když si dáte dohromady quazi-rock, pseudo-roll a la funk s občasnými proxi-punkovými přesahy, získáte představu o tom, jak taky může vypadat rock n´roll a jaký umělecký zážitek vám je toto makroenergetické těleso schopné připravit. Kapela vznikla v roce 2001 v Brně, staví na vlastním materiálu a zastihnout ji můžete v klubech a na festivalech po celé ČR i dál – v prosinci 2007 kapela podnikla čtrnáctidenní turné po Velké Británii, za sebou má také koncerty v Polsku a Rakousku.

So far so good:
Annie's Trip jste mohli zaznamenat jako předkapelu skupin Sunshine, Buty, Krucipüsk, Clou, Benedikta, One Season Band Michala Pavlíčka nebo Blue Effect Radima Hladíka. Objevili se i na největších českých festivalech - Trutnov, Benátská noc, ale i na množství dalších festivalových a klubových vystoupeních vedle kapel jako Vltava, Vypsaná Fixa, Walk Choc Ice, Boron, Lord Bishop nebo Robson. Kytarista Aivn získal za vydatné pomoci kapely ocenění Talent roku na soutěži Guitarfestival 2001.

Annie's Trip obsadili 2. místo v prestižní celorepublikové soutěži Česká rocková liga 2007 a účastnili se také semifinále soutěže Jack Daniel's Music 2007. Jako „tip měsíce“ označil Annie's Trip časopis Rock & Pop ve svém čísle z února 2007.

DEBUTOVÉ ALBUM "PARISIAN JAZZ" VYŠLO 14. 3. 2009 POD HLAVIČKOU POCKET RODEO Ltd. K dostání je na koncertech nebo ho lze objednat na mailu shop@anniestrip.com.

 

Annie's Trip - Band

                Mr. Dizzy                       Carlos                         MoJoker                                    Aivn