Fotky z parádní akce v Liberci http://rybicka.rajce.idnes.cz/Liberec_-… díky Maro a STE!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Fotky z parádní akce v Liberci http://rybicka.rajce.idnes.cz/Liberec_-… díky Maro a STE!!
Jasná wěc, nemáte za co děkowat ;-) Slyšla jsem wás w Doksech w Zahradní piwnici a fakt jste moc dobří.Už se moc těšim na 17.10. Tak ať wám to šlape ;-) zatim
Márty: Zdarec, uz je cajk....nasel se u kamose....jinak diky:)
zdravíčko, nenašel se u Vás jeden crash navíc po helpfestu???Sháním Crash Meinl - na hraně mírně ořízlej...nějak se mi tam ztratil..díky moc...Kundis....mějte se....
Celkem dobrá muzika, fandim, fandim!!!!!!!
cau hele kde se bude konat ten corn out v lipe?, myslim 20.12
Super fotky z páteční akce z Doxx http://lexiccon.rajce.idnes.cz/Lake… .Děkujeme Lexovi.
hell ty woe koukám, že sme na tom stejně chce to new orgány jinak nám za chvíli jebne.super set v doxi. na brzkou shledanou ou. b.o.b.
klucii tesim se na vas az budete u nas v lipe ...to bude narez :D