Sice jsem víceméně přislíbila účast, ale asi spíš nepřijdu než přijdu... Zas jindy ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Sice jsem víceméně přislíbila účast, ale asi spíš nepřijdu než přijdu... Zas jindy ;)
Oukej, tak jinak!!!
Ahoj Čuráčci!!! :-D
Jen takovej vtip... Škoda jen že nebudou Time has come... :-(
Mějte se, zatim!!!
Tak jaký Blázínci!!! :-)
Ahoj Čumáčci... :)
neni za co:) snad se nekdy setkame na tom vasem koncerte :)
zdravíčko, kapela Hot Pants zdraví z kadaně, kde probíhá anketa místních kapelek.....byli bychom strašně rádi kdybys pro nás hlasovala, není to těžké a zebere to jen minutku, http://www.kultura-kadan.cz/anketa… na této stránce zaškrtni název kapeli a dolu vyplň svoje jméno a email a dej odeslat....poslechni si naše songy a když se ti budou moc líbit, můžeš si je i stáhnout. Za všechny ti předem moc děkuju. Měj se hezky pá Poky HP
Luxusní hudba... tešim se jetli budete v lípě.. tak určitě přiju... :-)