Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
chci vas videt v praze :))
Hrajte kucíííí, hrajtééééééé :)
Zdarec... poslouchám nové skladby a musím říct, že je to super... Zřejmě zainvestuji do cd :) Fakt super... Hrnec
Ahoj členove kapely,
po počúvaní vašej hudby sa mi zapáčilo veľa písniček, tak by som sa chtela opýtať, či nenahráte nejakú skladbu aj v rodnom jazyku hm?
Prajem veľa úspechov, držím palce, nech sa vám darí.
Snad budete mať aj nejake koncerty na Slovensku, kde by som prisla mrknut.
S pozdravom Paťa :))
... dobrý kluci, dobrý ... vaše nová kamarádka Eva ...
Nazdar kluci, jste fakt hodně dobrý, nechcete někdy nahrát nějakej song v češtině? nebo už nějakej máte? Docela bych rád slyšel jak by to znělo:))
Ahoj kluci, hrajete skvele, byl jsem na vas v Olomouci a vyborny. Spriznili jsme si vas pokud nevadi a doufam ze se nekdy potkame na nejake akci!!!
Ahoj, jsem z Prahy a prodám 4 lístky na festival HRACHOVKA, kde hrajou Animé. Jeden lupen prodám za 500. Kontak: 604 519 434 Jára