Animals In Town - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Animals In Town crossover-metal / Petřvald

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Promises (2015)
  • Wasted
  • Go There ...
  • No Way Out
  • My Way

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Hrajem  v sestavě:

Adam - bicí

Dora - zpěv, basa

Plyn - kytara, back vokál

Martin - kytara, back vokál

 

Kontakt:

martinliska@centrum.cz

+420 736 459 022

https://www.facebook.com/pages/Animals-In-Town/163757496978029?fref=ts

Bio a historie

AIT - úderná crossoverová čtveřice, útočící na vás svou sílou skrze hudbu, obohacenou sebedestruktivními i hlubokomyslnými texty

Někdy v roce 2005 se formuje AIT, v původním složení Adam, Lukáš, Pavel, Plyn (ex NVN) a Tazzy. Vznikají první songy, hrajou se první koncerty, kapela má dobře našlápnuto. Avšak po tragickém odchodu Lukáše Valacha v dubnu 2006 se kapela náhle ocitá v období neustálých personálních kolotočů. Na post kytary přichází Martin. V létě 2007 odchází Tazzy do Crashpointu drtit struny. Odchází i Pavel. Basu po něm přebírá Dora (ex NVN). Zpěvu se pak na nějakou dobu zhostil Kuba (ex Regibra). Odchází. Jeho místo je neobsazené až do léta 2009, kdy s náma začíná Nenda. V roce 2010 natáčíme 2 songy u mistra Sedláčka (Kachnička Entertainment). Dora však zanedlouho odchází do Ngagspy a jeho místo na chvíli zalepí Viťas. V létě 2011 odchází i on a bere s sebou zpěváka Nendu. Rok hledání a v létě 2012 návrat ztraceného syna – Dora zaujímá post basy a zpěvu.

Možná si říkáte: „Kdo se v tom má ku*va vyznat?“  ............ale taková byla naše cesta k tomu, abychom se konečně aspoň na 50 let ustálili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tímto také vzpomínáme na všechny bývalé členy