Animal Inside - Úvod | Bandzone.cz

Animal Inside rock-crossover / Městec Králové

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • On the Fire
    DEMO
  • H
    DEMO

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Demo a Osmerák!

(Upraveno: )

Pokud si myslíte, že jsme usnuli na vavřínech, tak se mýlíte. Nahráli jsme demáč a vypouštíme ho konečně do světa. Veliké poděkování patří Martinu Hollandrovi a jeho HollyHell studiu.  Pořádně to oslavíme v poděbradském BOSSu 20.2. na Osmerákovi!!! Konečně může naše hudba pomoci dobré věci. Spolu s Vámi odsuneme jeleny z billboardů a záře reflektorů zpět do volné přírody, tam kam patří. Společně je uchráníme před strastmi showbusinesu. Místo jelenů se do záře reflektorů postaví spolu s námi jičínští Reng'd'Beng! a The Hops Party.

FB EVENT!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

MKGhost

Zpěvačka naprosto famózní....
Zbytek tuctovej a neuspořádanej. Bez nápadu a tvaru.
Ale hlas zpěvačky patří do úplně jiné ligy.

Bez profilu

LubomírHotový&spol

Docela pěknej na ucho počin-jenom vás milí kolegové chci upozornit na jistou událost-která brzy otřese celým tímto světem:Doba Boží milosti a tímto i záchrany směrem na horu-se každým dnem velmi zkracuje.Proto je dobrý-přehodnotit si svůj vztah k Bohu a svým bližním a potom třeba i tvořit písně a hrát.Nemá cenu si myslet-že to nějak dopadne i bez toho.Určitě to nějak dopadne ale jako že je Nebe -tak je i peklo. A nafurt....ahoj.K.L.H.

Zobrazit všechny názory