Animal Inside - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Animal Inside rock-crossover / Městec Králové

„Kapela pozastavila činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • On the Fire- DEMO (2015) 549 ×
  • H- DEMO (2015) 380 ×

Novinky

Demo a Osmerák!

Upraveno:

Pokud si myslíte, že jsme usnuli na vavřínech, tak se mýlíte. Nahráli jsme demáč a vypouštíme ho konečně do světa. Veliké poděkování patří Martinu Hollandrovi a jeho HollyHell studiu.  Pořádně to oslavíme v poděbradském BOSSu 20.2. na Osmerákovi!!! Konečně může naše hudba pomoci dobré věci. Spolu s Vámi odsuneme jeleny z billboardů a záře reflektorů zpět do volné přírody, tam kam patří. Společně je uchráníme před strastmi showbusinesu. Místo jelenů se do záře reflektorů postaví spolu s námi jičínští Reng'd'Beng! a The Hops Party.

FB EVENT!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

MKGhost


Bez profilu

Zpěvačka naprosto famózní....
Zbytek tuctovej a neuspořádanej. Bez nápadu a tvaru.
Ale hlas zpěvačky patří do úplně jiné ligy.

LubomírHotový&spol


Bez profilu

Docela pěknej na ucho počin-jenom vás milí kolegové chci upozornit na jistou událost-která brzy otřese celým tímto světem:Doba Boží milosti a tímto i záchrany směrem na horu-se každým dnem velmi zkracuje.Proto je dobrý-přehodnotit si svůj vztah k Bohu a svým bližním a potom třeba i tvořit písně a hrát.Nemá cenu si myslet-že to nějak dopadne i bez toho.Určitě to nějak dopadne ale jako že je Nebe -tak je i peklo. A nafurt....ahoj.K.L.H.

Zobrazit všechny názory »