zkus tenhle server určitě to tam žije víc jak tady :) http://www.frenzytone.com
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zkus tenhle server určitě to tam žije víc jak tady :) http://www.frenzytone.com
cece ty mas talent, ty bys ten komp mel mit!
Ze zvědavosti občas projíždím ty tvoje projekty a musím říct, že tohle je zatím daleko nejlepší, co jsem od tebe kdy slyšel. Možná bys měl prodat kytaru a koupit so komp, protože jak se zdá, tvou slabinou jsou ruce. Tohle fakt není špatný. Já bych to udělat neuměl. Mám slabinu jinde. Tak se zatím měj.