Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Andragona power-metal / Brno

„Hledáme basáka!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Power/speed metalová formace se začala pod názvem Andragona prezentovat od prosince 2011. Na pódiích aktivně koncertuje od března 2012. Repertoár kapely tvoří vlastní tvorba převážně rychlých písní, ve kterých je kladen důraz na hutné kytary, výrazné riffy a silné melodie. Spolu se svižnými bicími je vše zabaleno do vyváženého šlapajícího soukolí. Důležitou akvizicí je silný vokál zpěvačky Veroniky Plškové. V roce 2013 vychází debutový studiový počin, kladně hodnocené EP "End Of The Prophesied Dawn". Nyní se kapela pilně věnuje přípravám na nahrávání nových songů včetně natáčení klipů pro dlouhohrající desku.

Bio a historie